Metal Kiremit Çatı Kaplama

Gaziantep Metal Kiremit Çatı Montajı
Gaziantep Metal Kiremit Çatı Tamiri

Gaziantep Metal Panel Kiremit, üstün teknolojiyle üretilen, ekonomik güçlü ve kalitelidir. Yangına karşı özel koruyucu özelliği ile sağlam ve garantilidir. Gaziantep Metal Panel Kiremit çatı projelerinde kolay uygulanışı ile inşaat sektöründe, mimar, mühendislerin tercih ettikleri çatı kaplama malzemesidir.

Gaziantep ve ilçelerinde metal kiremit çatı kaplama bilgi ve deneyimine sahip bol referanslı firmalardan biriyiz. Metal panel kiremit çatı sistemleri hakkında bilgi almak isterseniz 0532 050 75 55 telefonumuzdan bizi arayınız.

Aluminyum - Çinko alaşımlı çelik üzerine, akrilik reçine, doğaltaş ile kaplanarak üretilen metal panel kiremit, diğer çatı kaplama malzemelerine ve her türlü iklim şartlarına göre çok daha dayanıklı, uzun ömürlü, su almayan, solmayan farklı renkleri, doku ve desenleri ile de estetiktir. İstenilen renklerde üretilmektedir

Doğal Taş Kaplı Metal Panel Kiremit 50 yıl garantilidir. Hammaddesi alüminyum çinko kaplı paslanmaz çelik Aluzink’tir.  Aluzink paslanmaya karşı dayanıklı olup, su geçirmez özelliklidir. Yapılarda iklimsel yalıtım (soğuk ya da sıcak ) sağlayabilen yapısı ile ısıyı yansıtma özelliği  kalkan etkisi göstermektedir. Gaziantep Metal kiremit korozyona karşı diğer malzemelere göre dört kat daha güçlendirilerek yangına, rüzgara dirençli, hafif olma özelliği ile binayı yormamaktadır. 1 m² alan kaplayan 2 adet panel kiremitin ağırlığı yaklaşık 6 kg dır.  Kil ve beton esaslı kiremite göre 8 kat daha hafiftir, binaya yükü  azdır. Detaya göre kolay kesilip, bükülebilir , taşınabilir ve rahat montaj özelliği ile tercih edilen Dünya standartlarında bir üründür.

Gaziantep metal Panel Kiremit firması olarak projenize göre özel fiyatla tasarlamaktayız. Metalin kaplandığı doğal taşlar 500 yılda oluşmuş mağmatik türevli bir taş cinsidir ve su tutmaz özelliklidir. Bu taşlar sayesinde yağmur ve doludan etkilenmez, gürültüyü ve ısıyı yansıtmaz özelliklidir. İstenilen renklerde üretilebilen Metal kiremitin, güneş ışınlarına karşı renk dayanımı yüksektir.. Diğer  kiremit ürünlerine göre  kolay ve kısa sürede montajlaması yapılır.

İşçiliği tavsiye edilen yöntemle yapılması koşuluyla tekrar bakım ve onarım gerektirmez. Güçlü hava şartlarına, yağmura, rüzgara, depreme ve ateşe dayanıklıdır.

 Her türlü çatı yapımında kullanılabilen, çevreci,  geri dönüşümlü, estetik görünümlü ve  akıllı bina  yapımına uygun olup inşaatcılar ve mimarlar tarafından tercih edilmektedir. 

CNS Çatı Sistemleri Ltd. olarak yaptığımız malzeme türüne göre başlıca diğer çatı çeşitleri;

  • Kiremit çatı
  • Metal kiremit çatı
  • Panel çatı
  • Shingle çatı
  • Çelik Konstrüksiyon çatı
  • Arduazlı çatı
  • Membran çatı
  • Onduline Çatı
Tags
Image

CNS Çatı İnşaat San. Tic. Ltd Şti.

Yeşilevler Mah. 77030 Nolu Cad. No: 29A
Şahinbey / GAZIANTEP
GSM: 0532 050 75 55
info@cnscati.com