Membran Çatı Kaplama

Gaziantep Membran Çatı Sistemleri
Gaziantep Membran Çatı Kaplama

Gaziantep ve ilçelerinde membran çatı uygulamalarında sizlere en iyi işçilikle hizmet verecek firma olmaktan mutluluk duyarız. Yılların deneyimi ve eğitimli profesyonel hizmet sunmak için bizi arayınız. Her türlü bilgi ihtiyacı için 0532 050 75 55 telefonu arayabilirsiniz. CNS Çatı Sistemleri, Membran Çatı Sistemleri işinde uzman bir ekiple çalışmaktadır.

Çatı Yalıtımında Membran Çatı Ustası Oldukça Önemlidir

Gaziantep ve ilçelerinde çatı kaplaması uygulamalarında kaliteli işçiliğe sahip olmayan her bina için tekrar bir maliyet çıkmaktadır. Yalıtımda göz ardı edilen küçük hatalar nedeniyle çatılar zamanla yıpranarak kullanılamaz hale gelebilmektedir. Bunun birçok örneğini gittiğimiz servis yerlerinde görmekteyiz.  Bu nedenle membran çatı ustası servis hizmetini layıkıyla yapmak ile mükelleftir. Çatı kaplaması yaptıracak bireysel ve kurumsal muhataplar bunu bilmezler. Dürüst olması gereken bu işçiliği sunacak olan ustadır.  

Membran çatı sistemlerinde binanın yalıtımda beklenen performansı geri kazanabilmesi doğru bilgilendirme sonrası doğru uygulamalar ortaya koymak gerekir.  Müşteri memnuniyeti yeni bir müşteri kazanmaktır. Bu bilinç ile yapılan her işte kazanç bu işi yapan firmalara zamanla kurumsal kimlik kazandırır.

Gaziantep ve İlçelerinde Membran Çatı Uygulamaları

Gaziantep membran çatı uygulaması için birinci sınıf işçilik arıyorsanız doğru yerdesiniz. Her tür çatı yalıtımında yılların tecrübesi ile hizmet vermekteyiz. CNS Çatı, membran çatı hizmetini aktarmakla kalmayıp; teknik destek, iletişim desteği, ürün ve hizmetler hakkında danışmanlık hizmeti gibi çeşitli birimler aracılığı ile hizmet vermektedir.

Ülkemizde su yalıtımı için pek çok farklı uygulamaların uygulayıcısı firmalardan biriyiz. Membran çatı uygulaması sayesinde  sorunların kalıcı olarak çözümlendiğini sizlere bildiririz. 

CNS Çatı olarak yaptığımız malzeme türüne göre başlıca çatı çeşitleri;

  • Kiremit çatı
  • Metal kiremit çatı
  • Panel çatı
  • Shingle çatı
  • Çelik Konstrüksiyon çatı
  • Arduazlı çatı
  • Membran çatı
  • Onduline Çatı
Tags
Image

CNS Çatı İnşaat San. Tic. Ltd Şti.

Yeşilevler Mah. 77030 Nolu Cad. No: 29A
Şahinbey / GAZIANTEP
GSM: 0532 050 75 55
info@cnscati.com