Dere İzolasyonu

Dere İzolasyonu Çeşitleri
Dere İzolasyonu Ustası

CNS Çatı, Gaziantep ve ilçelerinde asma dere, gizli dere, yağmur suyu oluklarının montaj, izolasyon ve yalıtım işlerini itina ile yapmaktadır. Her tür dere izolasyonu işi için 0532 050 75 55 nolu hattımızı kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Firmamız inşaat sektöründe çatı ustası olarak geniş referanslara sahip ender firmalardan biridir. İşinin ehli ustalarla, yağmur sularının tahliyesinde kullanılan asma dere, gizli dere ve iniş borularının izolasyon, yalıtım ve tamirini yapmaktadır. Çatıdaki kırık, eskimiş veya çatlak yağmur suyu borularını söküp yerlerine kaliteli ve dayanımı yüksek pvc yağmur dereleri montajını yapmaktayız. Çatıdaki yetersiz iniş tahliye boruları ise duruma göre daha geniş pvc borular ile değiştirilir

CNS Çatı dere izolasyonu işinde yaptığı hizmetler;

  • Gaziantep asma dere izolasyonu
  • Gaziantep gizli dere izolasyonu
  • Gaziantep asma dere su yalıtımı
  • Gaziantep gizli dere su yalıtımı
  • Gaziantep yağmur suyu oluklarının temizlenmesi, değiştirilmesi ve onarılması

Gizli Dere İzolasyonu Nedir?

Yağmur derelerinin saçak ucundaki pek de olumlu olmayan görüntüsünden kurtulmak için dereyi göstermeyen çözümlere gizli dere denir. Çatılarda saçaklar en basit tek yüzeyliden, ucu damlalıklı gizli dereli, parapetsiz gizli dereli, altı açık ya da kapalı çözümlere kadar birçok değişiklik gösterir. Dereler genel olarak çinko ve bakır gibi metal levhalar ile oluşturulacağı gibi membran ile de oluşturulabilirler.

Çatılarda Gizli Dere İzalosyonu Nasıl Yapılır

Gizli derelerin eğimi istenilen seviyede değil ise tesviye şapı ile eğim verilir.

Gizli dere izolasyonunda UV dayanımlı, sürme esaslı, çift kompenantlı su yalıtım malzemesi ile alınmalı, zemin ve parapet kısımlarında, havuzlama yöntemi kullanılarak iki kat su yalıtım yapılır.

Sürme esaslı malzemelerden farklı olarak, serme ve yapıştırma esaslı alüminyum folyolu keçeli membran ya da uygulama yapılacak çatının özelliğine göre arduvazlı membran da kullanılabilmektedir.

Gaziantep Gizli dere yalıtımı uygulamalarında yalıtılan alanın parapet duvarının üzerine kadar çıkarılmasına dikkat edilmelidir.

Gaziantep Gizli Dere İzolasyonu Fiyatları

Gaziantep Gizli dere izolasyonu fiyatları kullanılacak malzemelere ve çatı özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Her tür bilgi ve fiyatlandırma için 0532 050 75 55 hızlı iletişim hattını kullanabilirsiniz.

Tags
Image

CNS Çatı İnşaat San. Tic. Ltd Şti.

Yeşilevler Mah. 77030 Nolu Cad. No: 29A
Şahinbey / GAZIANTEP
GSM: 0532 050 75 55
info@cnscati.com