Çatı Drenajı

Gaziantep Çatı Drenajı Firması
Gaziantep Çatı Drenajı Uygulamaları

Gaziantep CNS Çatı, düz ve eğimli çatılarda çatı drenajı işini usta bir ekiple yapmaktadır. Çatı drenajı taleplerinde CNS Çatı Anteplilere hizmet ekmekten mutluluk duyar. Çatı drenajı ustası aramalarınızda Antep'de size en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunacak özel bir firmayız. Çatı drenajı işinde her türlü bilgi ve fiyatı 0532 050 75 55 nolu telefonumuzdan talep edebilirsiniz.

Düz çatılar; alçak noktalara yerleştirilen ve binanın yağmur suyu drenaj sitemine bağlanan çatı süzgeçlerine doğru eğimli olmalıdır. Düz çatı drenajı, binalar için çok önemli bir yapı uygulamasıdır. Gaziantep ve ilçelerinde düz çatı drenajı bizim işimiz. İşimizde uzman bir ekip görev almaktadır.

Eğimli çatılar tarafından akıtılan su, zemin erozyonunun önlemek için saçaklar boyunca yerleştirilen oluklarda toplanmalıdır. Oluklar, suyu yağmur iniş borularına boşaltırken, iniş boruları bir pis su ya da yağmur suyu kanalına dökülürler.

Her tür çatı drenajı ustası ihtiyacınızda firmamız işinin ehli ustalarla hizmet üretmektedir.

Düz çatılar; alçak noktalara yerleştirilen ve binanın yağmur suyu drenaj sitemine bağlanan çatı süzgeçlerine doğru eğimli olmalıdır. Gaziantep ilimizde en iyi çatı drenajı işlemlerini yapmaktayız. CNS Çatı, yılların tecrübesi ile çatı derenaj işlerinde Anteplilere hizmet vermektedir. 0532 050 75 55 nolu telefonumuz ile bize ulaşabilir, görüşme talep edebilirsiniz.

Tags
Image

CNS Çatı İnşaat San. Tic. Ltd Şti.

Yeşilevler Mah. 77030 Nolu Cad. No: 29A
Şahinbey / GAZIANTEP
GSM: 0532 050 75 55
info@cnscati.com